"W książkach jest coś szczególnego. Książki przenikają nas do głębi(...)
A żadna nie przychodzi samotnie, ale wprowadza imiona innych i jedna każe łaknąć drugiej."
- Francesco Petrarka
Godziny otwarcia:
Biblioteka i Czytelnia Internetowa:
Poniedziałek:
8:00 - 16:00
Wtorek - Piątek:
08:00 - 16:30
Sobota:
08:00 - 14:00

W miesiącach czerwiec, lipiec, sierpień biblioteka czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00.

Korzystanie z czytelni internetowej jest bezpłatne.
Kontakt:
Telefon:
(024) 276-31-18

gbpmochowo5@wp.pl
Nowości Wydawnicze:
Zmiana adresu strony www Biblioteki
Zapraszamy do korzystania z naszej nowej strony internetowej pod adresem www.bibliotekamochowo.pl
Komputery Dla Bibliotek 2013
Kraszewski. Komputery dla bibliotek 2013 - druga edycja programu dotacyjnego Instytutu Książki
Dotacja dla biblioteki w Mochowie
Remont Biblioteki w Mochowie
Szanowni czytelnicy i użytkownicy!

Od dnia 12 sierpnia br. nasza biblioteka będzie się mieściła w budynku Szkoły Podstawowej w Mochowie (wejście boczne przy głównych drzwiach).

Godziny pracy: 8.00 – 15,00 od poniedziałku do piątku. Dostępna będzie czytelnia internetowa, komputery, kserokopiarka oraz drukowanie.

Dotacja na zakup nowości wydawniczych
Dnia 15 lipca 2013 została podpisana umowa na dofinansowanie zakupu nowości wydawniczych dla Biblioteki w Mochowie w ramach programu Biblioteki Narodowej „Zakup nowości wydawniczych dla bibliotek”.
Biesiada seniorów
Po raz szósty w dniu 13 lipca 2103r, w Mochowie odbyła się Regionalna Biesiada Seniorów organizowana przez Wójta Gminy Mochowo, Zarząd Koła w Mochowie PZERiI i Gminną Bibliotekę Publiczną w Mochowie.
Konkurs czytelniczy
Organizowany od wielu lat konkurs czytelniczy pn. ”Najlepsi z dziesięciu” w tym roku przeprowadziliśmy w dniu 26 czerwca tuż przed zakończeniem roku szkolnego. Zgodnie z regulaminem uczestnikami byli uczniowie klas I-III. i składał się z trzech etapów, z których końcowy był testem pisemnym.
Realizacja projektu

W dniu 14 maja 2013r została podpisana umowa przyznania pomocy na operację pt.: "Warsztaty artystyczne dla mieszkańców gminy Mochowo. Zakup wyposażenia kącika malucha w Gminnej Bibliotece Publicznej w Mochowie” z zakresu małych projektów w ramach działania 413 "Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju" objętego PROW na lata 2007-2013.
Trwa inicjalizacja, proszę czekać...dodatki na stronem

Trwa inicjalizacja, proszę czekać... GS

Nie możesz się zalogować?
Projekty: