"W książkach jest coś szczególnego. Książki przenikają nas do głębi(...)
A żadna nie przychodzi samotnie, ale wprowadza imiona innych i jedna każe łaknąć drugiej."
- Francesco Petrarka
Godziny otwarcia:
Biblioteka i Czytelnia Internetowa:
Poniedziałek:
8:00 - 16:00
Wtorek - Piątek:
08:00 - 16:30
Sobota:
08:00 - 14:00

W miesiącach czerwiec, lipiec, sierpień biblioteka czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00.

Korzystanie z czytelni internetowej jest bezpłatne.
Kontakt:
Telefon:
(024) 276-31-18

gbpmochowo5@wp.pl
Nowości Wydawnicze:
Nawigacja
Artykuły » Programy i Granty » Zakończenie realizacji projektu "Żyjmy zdrowo i kolorowo"
Zakończenie realizacji projektu "Żyjmy zdrowo i kolorowo"
W miesiącu grudniu 2011 r. zakończony został okres realizacji projektu POKL. Priorytet VII. Promocja Integracji Społecznej, Działanie: 7.3 Inicjatywy lokalne na rzecz aktywnej integracji. Uroczyste podsumowanie projektu miało miejsce w dniu 9 grudnia 2011 r. w sali OSP w Mochowie. Uczestniczyli w nim przedstawiciele samorządu gminnego, organizacji społecznych, personel projektu oraz najliczniej zgromadzeni odbiorcy projektu - mieszkańcy Gminy Mochowo.
Wójt Gminy Mochowo Jadwiga Przedpełska zabierając głos na wstępie spotkania podkreśliła wagę głównego celu projektu - promowanie integracji społecznej w lokalnym środowisku poprzez angażowanie w działania przedstawicieli różnych grup wiekowych i społecznych. Poszczególne zadania jakie były realizowane podczas trwania projektu zostały przedstawione w formie prezentacji multimedialnej. Była to pełna informacja o zorganizowanych imprezach i zajęciach, w których brali udział rodzice z dziećmi, osoby w wieku 50+ oraz kobiety w wieku 25-50 lat.
Projekt "Żyjmy zdrowo i kolorowo" był realizowany od 1 lipca 2011r., dlatego zaplanowane imprezy o charakterze środowiskowym były przeprowadzone w plenerze, dając możliwość mieszkańcom naszej gminy wspólnego, często rodzinnego spędzania wolnego czasu. Zgodnie z tytułem projektu w każdym działaniu zawarte były formy promowania profilaktyki zdrowia.
Dokonując podsumowania projektu kierownik GBP w Mochowie podkreśliła, że ważnym rezultatem działań podjętych było wzbudzenie w poszczególnych jego uczestnikach poczucia, jak wiele zależy od nich samych, jak wiele mogą zmienić w swoim życiu. Inwestycja w człowieka jako cel Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki staje się najważniejszym rezultatem w aspekcie ludzkim.
Trwa inicjalizacja, proszę czekać...dodatki na stronem

Trwa inicjalizacja, proszę czekać... GS

Nie możesz się zalogować?
Projekty: